Kapłani w parafii

Kaplani po 1945: proboszczowie: ks. Franciszek Dusza, ks. Jan Jochymczyk, ks. Józef Mrocheń, ks. Andrzej Kałuża, ks. Jerzy Mądry;
wikariusze: ks. Alojzy Wollny, ks. Michał Ryś, ks. Kazimierz Grabowiecki, ks.Gerard Kowolik, ks. Stanisław Fidura, ks. Franciszek Skiba, ks. Tadeusz Bęś, ks. Emil Gruszka, ks. Adam Klyszcz, ks. Jerzy Bryś, ks. Leon Kara, ks. Janusz Torbus, ks. Franciszek Rasel, ks. Konrad Pogrzeba, ks. Reinhold Wilczek, ks. Józef Kaczmarczyk, ks. Henryk Wycisk, ks. Jerzy Wybraniec, ks. Krzysztof Pagór, ks. Marcin Stokłosa, ks. Henryk Procek, ks. Józef Zyzik, ks. Norbert Mikler, ks. Waldemar Stolc, ks. Piotr Roj, ks. Henryk Ćwik, ks. Ginter Langner, ks. Klaudiusz Kłaczka, ks. Janusz Dworzak, ks. Waldemar Jaskóła, ks. Andrzej Plaskowski, ks. Joachim Otinger, ks. Wojciech Reisch, ks. Witold Walusiak, ks. Jacek Kuczma, ks. Norbert Kokott, ks. Andrzej Grondowski, ks. Piotr Kownacki, ks. Piotr Kamieniak, ks. Zygmunt Piontek, ks. Marcin Jakubczyk, ks. Józef Zura, ks. Krzysztof Cieślak, ks. Arkadiusz Książek, ks. Mariusz Stafa, ks. Piotr Piontek, ks. Krzysztof Romański.

Obecnie w parafii pracują:
Proboszcz:
ks. mgr-lic. Jerzy Roch Mądry

Wikariusz:
ks. mgr Krzysztof Deszczka

Wikariusz:
ks. mgr Leszek Rychlik

codziennie przed Mszą św.