Home »

LITURGICZNA SŁUŻBA OŁTARZA


 


 


NIEDZIELA II WIELKANOCNA

11.04.2021

Sob. 1745 – grupa IV

Godz. 700  - grupa V

Godz. 815 – grupa VI

Godz. 945 – grupa I

Godz. 1115 – grupa II

Godz. 1700 – grupa III

 NIEDZIELA III WIELKANOCNA

18.04.2021

Sob. Godz. 17.45 – III

Godz. 700grupa IV

Godz. 815grupa V

Godz. 945grupa VI

Godz. 1115grupa I

Godz. 1630grupa II

NIEDZIELA IV WIELKANOCNA

25.04.2021

Sob. Godz. 17.45 – II

Godz. 700 – grupa III

Godz. 815 – grupa IV

Godz. 945 – grupa V

Godz. 1115 – grupa VI

Godz. 1630 – grupa I

NIEDZIELA V WIELKANOCNA

2.05.2021

Sob. Godz. 17.45 – I

Godz. 700 – grupa II

Godz. 815 – grupa III

Godz. 945 – grupa IV

Godz. 1115 – grupa V

Godz. 1630 – grupa VI

NIEDZIELA VI WIELKANOCNA

9.05.2021

Sob. Godz. 17.45 – VI

Godz. 700grupa I

Godz. 815grupa II

Godz. 945grupa III

Godz. 1115grupa IV

Godz. 1630grupa V



GRUPA I

WOJCIECH RATAJCZYK
ADAM LINEK

BARTOSZ MEHLICH

SZYMON DŻUGAJ
STEFAN LORENS

 

GRUPA II

MACIEJ DMYTRÓW
FILIP KUBIS
JAKUB PRUSKO
OLIWIER STĘPIEŃ

GRUPA III

JAKUB MYŚKÓW
PAWEŁ ROSKOSZ
WOJCIECH OLCZYK
JAKUB GUMIENNY
FILIP GUMIENNY

GRUPA IV

PAWEŁ GABRIELCZYK

STANISŁAW OZAIST
WIKTOR SWOROWSKI
PATRYK ZAWIEJA

GRUPA V

JACEK PRAŻNOWSKI

MATEUSZ MAZIARZ
WOJCIECH PRAŻNOWSKI
MARCEL PRZYBYŁA

GRUPA VI

DAWID CIPPER
MACIEJ DZIARMAGA
TOMASZ RIGOL
DAWID ZAJĄC

 

Służba tygodniowa

Dzień tygodnia

700

1800

                                          

 

 

Poniedziałek                                

 

 

Oliwier Stępień, Jakub Prusko, Wojciech Olczyk

 

 

Paweł Gabrielczyk, Jacek Prażnowski

 

 

 

Wtorek

 

 

Wojciech Ratajczyk, Patryk Zawieja, Wiktor Sworowski, Paweł Gabrielczyk

 

 

 

Jakub Myśków, Wojciech Ratajczyk, Stanisław Ozaist, Jakub i Filip Gumienni, Wojciech Olczyk

 

 

 

Środa

 

 

 

Paweł Roskosz

 

 

 

 

Filip Kubis, Jakub i Filip Gumienni, Wiktor Sworowski, Tefan Lorens, Marcel Przybyła

 

 

 

Czwartek

 

Bartosz Mehlich, Wojciech Prażnowski

 

 

 

 

Mateusz Maziarz, Maciej Dmytrów, Paweł Roskosz, Stefan Lorens, Dawid Zając

 

 

 

Piątek                                               

 

 

 

Tomasz Rigol, Patryk Zawieja, Szymon Dżugaj, Bartosz Mehlich

 

 

 

 

Adam Linek, Maciej Dziarmaga, Jakub Prusko, Szymon Dżugaj, Oliwier Stępień, Wojciech Prażnowski

Sobota

Marcel Przybyła, Stefan Lorens

 

 

 

 

 

 

 



Zbiórki

Zbiórki w piątek po mszy wieczornej.

Pliki do pobrania

 

Plan slużby w tygodniu

 

Główną powinnością LSO jest służba przy ołtarzu. Sposób jej przydzielania jest następujący:

Uczniowie klas maturalnych
: 1 służba niedzielna zmienna razem ze swoją grupą + 1 służba w tygodniu nie określona na stałe

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych: 1 służba niedzielna zmienna razem ze swoją grupą + 1 służba w tygodniu określona na stałe (oznaczenie na liście R – czyli rano lub W - wieczorem)

Uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej: 1 służba niedzielna zmienna razem ze swoją grupą + 1 służba w tygodniu określona, stała – ranna (oznaczenie na liście R) + 1 służba w tygodniu określona, stała – wieczorna (oznaczenie na liście W)

 

Kandydaci – po przydzieleniu do grup 1 służba niedzielna zmienna razem ze swoją grupą + 1 służba w tygodniu określona na stałe – ranna bądź wieczorna (oznaczenie na liście R lub W)

 

Msza szkolna nie wchodzi w grafik stały!