Home »

LSO





                                
  Służby Niedzielne

 

II NIEDZIELA ZWYKŁA

 

20.01.2019

Sob. Godz. 17.45 – II

Godz. 700 – grupa I

Godz. 815 – grupa VI

Godz. 945 – grupa V

Godz. 1115 – grupa IV

Godz. 1630 – grupa III

III NIEDZIELA ZWYKŁA

 

27.01.2019

Sob. Godz. 17.45 – III

Godz. 700  - grupa II

Godz. 815 – grupa I

Godz. 945 – grupa VI

Godz. 1115 – grupa V

Godz. 1700 – grupa IV

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

3.02.2019

Sob. Godz. 17.45 – IV

Godz. 700  - grupa III

Godz. 815 – grupa II

Godz. 945 – grupa I

Godz. 1115 – grupa VI

Godz. 1630 – grupa V

V NIEDZIELA ZWYKŁA

 

10.02.2019

Sob. Godz. 17.45 – V

Godz. 700  - grupa IV

Godz. 815 – grupa III

Godz. 945 – grupa II

Godz. 1115 – grupa I
Godz. 1630 – grupa VI

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

17.02.2019

Sob. Godz. 17.45 – grupa VI

Godz. 700  - grupa V

Godz. 815 – grupa IV

Godz. 945 – grupa III

Godz. 1115 – grupa II

Godz. 1630 – grupa I

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

24.02.2019

Sob. Godz. 17.45 – grupa I

Godz. 700  - grupa VI

Godz. 815 – grupa V

Godz. 945 – grupa IV

Godz. 1115 – grupa III

Godz. 1630 – grupa II



 

                             Grupy Niedzielne 

GRUPA I

JAKUB PANDEL

JAŁOWY MICHAŁ

OZAIST STANISŁAW

SZYMON DŻUGAJ

ALEKSANDER WERESZCZYŃSKI

 MICHAŁ KRZYŻANOWSKI

 

GRUPA II

TOMASZ OBERNICHIN
JAŁOWY MARCEL

WOJCIECH RATAJCZYK

STĘPIEŃ OLIWER
TOMASZ RIGOL

GRUPA III

CIPPER DAWID
DZIARMAGA MACIEJ

JAKUB MYŚKÓW 

PAWEŁ ROSKOSZ
KAMIL WOSZCZYNA

GRUPA IV

SWOROWSKI KAROL
FILIP KUBIS

JACEK PRAŻNOWSKI

BŁAŻEJ DIKTA
WIKTOR SWOROWSKI

WOJCIECH PRAŻNOWSKI

GRUPA V

LINEK ADAM

LINEK DAWID

DAWID ZAJĄC

 FILIP GUMIENNY

                 JAKUB GUMIENNY
MARCEL PRZYBYŁA

GRUPA VI


MAZIARZ MATEUSZ

WÓJCIK IGOR

PAWEŁ GABRIELCZYK

WOJCIECH OLCZYK
PATRYK ZAWIEJA


28 grudnia o 1000: Stanisław Ozaist, Filip Kubis, Maciej Dziarmaga, Igor Wójcik, Jakub i Filip Gumienni, Aleksander Wereszczyński, Kamil Woszczyna, Patryk Zawieja

31 grudnia o 1700: wszyscy!


Dzień tygodnia

700

1800

                                          

Adam Linek, Kamil Woszczyna, Błażej Dikta, Patryk Zawieja

Dawid Cipper, Kamil Woszczyna, Paweł Gabrielczyk

     Poniedziałek   

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

Michał Jałowy, Paweł Gabrielczyk, Jakub Myśków, Tomasz Rigol

Marcel Jałowy, Adam Linek, Wiktor Sworowski, Błażej Dikta

 

 

 

Środa

 

 

Tomasz Obernichin, Maciej Dziarmaga, Wojciech Ratajczyk, Paweł Roskosz, Szymon Dżugaj, Oliwier Stępień

Igor Wójcik, Filip Kubis, Wojciech Ratajczyk, Aleksander Wereszczyński, Filip Gumienny, Jakub Gumienny, Wojciech Olczyk

 

 

 

Czwartek

Igor Wójcik, Jacek Prażnowski, Wojciech Prażnowski, Wojciech Olczyk, Filip Gumienny, Jakub Gumienny

Mateusz Maziarz, Jakub Pandel, Karol Sworowski, Paweł Roskosz, Oliwier Stępień

 

 

 

  Piątek  

Kornel Pierzkała, Filip Kubis, Dawid Zając, Wiktor Sworowski, Patryk Zawieja, Tomasz Rigol, Szymon Dżugaj

Stanisław Ozaist, Dawid Linek, Jakub Myśków, Jacek Prażnowski, Wojciech Prażnowski, Michał Krzyżanowski

 

 

 

Sobota

Maciej Dziarmaga, Michał Krzyżanowski

 

 


Zbiórki

Zbiórki w piątek po mszy wieczornej.

Plan slużby w tygodniu

 

Główną powinnością LSO jest służba przy ołtarzu. Sposób jej przydzielania jest następujący:

Uczniowie klas maturalnych
: 1 służba niedzielna zmienna razem ze swoją grupą + 1 służba w tygodniu nie określona na stałe

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych: 1 służba niedzielna zmienna razem ze swoją grupą + 1 służba w tygodniu określona na stałe (oznaczenie na liście R – czyli rano lub W - wieczorem)

Uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej: 1 służba niedzielna zmienna razem ze swoją grupą + 1 służba w tygodniu określona, stała – ranna (oznaczenie na liście R) + 1 służba w tygodniu określona, stała – wieczorna (oznaczenie na liście W)

 

Kandydaci – po przydzieleniu do grup 1 służba niedzielna zmienna razem ze swoją grupą + 1 służba w tygodniu określona na stałe – ranna bądź wieczorna (oznaczenie na liście R lub W)

 

Msza szkolna nie wchodzi w grafik stały!